KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13429169

nr 1342 9169

Träsnitt

Japan, efter Hiroshige Ando, 1900-tal. Motivet: 21x34 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:36:10